Bar

Silvia s jej teamom sa nám postarali o tú najúžasnejšiu svadbu, ktorá bola bez preháňania tým najkrajším dňom v našom živote. Všetko bolo naplánované, zorganizované a zabezpečené absolútne profesionálne a my sme sa tak už nemuseli o nič starať. Náš veľký deň sme si vďaka tomu mohli stopercentne užiť a venovať sa našej rodine a priateľom naplno. Po tejto skvelej skúsenosti sme sa rozhodli Silviu osloviť aj pri plánovaní ďalších osláv a podujatí. Pomáhala nám napríklad aj s oslavou mojich tridsiatych narodenín, ktorá dopadla taktiež vynikajúco. Nepochybujem o tom, že spoločne ešte naplánujeme mnoho úžasných eventov.

-- Dominika Navara Cibulková

Bliss & Events

Keď som si v minulosti predstavovala svadbu, nikdy mi ani nenapadlo, že pritom budem potrebovať pomoc. Myslela som si, že to musí byť veľmi jednoduché. Potom sa však svadba stala realitou a ja som zistila, že pri našej zaneprázdnenosti všetko to plánovanie a organizovanie absolútne nestíhame. Na odporúčania známych sme oslovili Silviu – a od toho dňa bola svadba prechádzkou ružovou záhradou. Všetky nepodstatné detaily zariadila sama, volala len ohľadom dôležitých rozhodnutí. Navrhla a vybavila veci, na ktoré mi ani nenapadlo pomyslieť. Najúžasnejšie však bolo, že som sa aj v samotný svadobný deň na ňu mohla na 100 % spoľahnúť a užívať si ten okamih naplno s mojím mužom, rodinou a kamarátmi. Silvia všetkých koordinovala a o všetko bolo postarané. Na všetko mala plán B, C aj D. Jej skúsenosti z nej vyžarovali a bolo jasné, že to má pod kontrolou. Bol to ten najkrajší deň nielen preto, že bol oslavou našej lásky a spečatením nášho sľubu, ale aj preto, že bol absolútne bezstarostný. Od hostí sme ešte dlho dostávali správy, že takú krásnu a dobre zorganizovanú svadbu ešte nezažili.

-- Zuzana Kubovčíková Šebová

Bliss & Events

Keď sme sa s manželom zasnúbili, hneď som vedela, že Silvia je jediný človek, ktorý splní moju predstavu o vysnívanej svadbe. A bola to pravda. Na ten deň nikdy nezabudnem, bol do poslednej bodky dokonalý. Silvia je vždy o krok vpred a myslí na všetky detaily, ktoré finálne vytvoria presne ten efekt, ktorý klient očakáva. Mohla som sa na ňu spoľahnúť v každej situácii – to je jej devíza, ktorú vie perfektne zužitkovať. Organizovala nám aj niekoľko narodeninových osláv a vždy sme boli nadmieru spokojní. Časom sa z nás stali aj blízke priateľky a ja som za ňu nesmierne vďačná. Viem, že je okrem profesionálky aj úžasne empatickým človekom, ktorý ma nikdy nesklame.

-- Simona Brnová Slobodníková

Bliss & Events

Silvia sa nám pri plánovaní našej úžasnej svadby veľmi osvedčila. Už od prvého stretnutia v nás vzbudzovala úplnú dôveru a profesionálny dojem. Vedeli sme, že náš vysnívaný deň s jej pomocou prebehne bez problémov. Prirodzene, oslovili sme ju neskôr aj pri plánovaní našich narodeninových osláv – naposledy pri desiatych narodeninách nášho syna. Bolo to pre nás veľmi dôležité, lebo sme sa po dlhom čase stretli s celou rodinou aj priateľmi. Slová nedokážu vyjadriť, akú neskutočnú oslavu synovi pripravila a akí sme šťastní, že to tak úžasne dopadlo! Matteo o tom hovoril ešte celý týždeň, určite sa mu tá krásna emócia vryje do spomienok na celý život. Aj hostia nám ešte dlho písali, že to bola jedna z najkrajších osláv, aké zažili.

-- Barbora Škrteľ

Bliss & Events